O nás

ASbud Česká Republika, s.r.o.

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o. působí již šestým rokem na území České a Slovenské Republiky a doplňuje tím rozsáhlé, více než dvacetileté, aktivity skupiny ASbud na trzích dodávek stavební a silniční techniky v Polsku, Ukrajině a Slovensku.
Specializujeme se na dovoz, distribuci, servis a prodej stavebních strojů SCHAEFF  a TEREX, a to po celém území ČR i SR, vlastními silami či prostřednictvím autorizovaných regionálních partnerů. Každoročně navyšujeme obrat společnosti, počet zaměstnanců a spolupracujících partnerů. Co nás však nejvíce těší, je neustálý růst počtu spokojených zákazníků , přičemž dbáme na velice úzké dodavatelsko-odběratelské vztahy nejen s našimi ceněnými zákazníky, ale i výrobci, bankami a orgány veřejné správy.

Portfolio produktů nezahrnují pouze stroje značky SCHAEFF a TEREX, v ČR zastupujeme i zájmy výrobců jako Sumitomo (finišery), Intrame, Locust. Dále se zaobíráme prodejem menší techniky značky Ammann a distribuujeme ND na všechny dostupné značky stavebních strojů.

V rámci našeho areálu ve Frenštátu p/R dále nabízíme opravy a prodej nákladních vozů zn. Tatra, dodávky ND aj.
Jsme držiteli Certifikátu prověřené společnosti (http://www.proverenaspolecnost.cz/show,19300,asbud-esk-republika-sro

Prodej & Servis

Portfolio produktů, jenž ASbud Česká Republika nabízí, zahrnuje techniku sloužící k výstavbě pozemní infrastruktury, inženýrským pracím, k těžbě a zpracování kamene a minerálů, k výrobě a dopravě betonu, asfaltu, v zemědělství i komunálních službách.

Prostřednictvím prodejní sítě přinášíme zákazníkovi především možnost volby mezi osvědčenou technikou EU provenience a vysoce kvalitní technikou z Japonska , spolupracujeme avšak i s dodavateli-výrobci, kteří se řadí do více cenově přijatelné hladiny.

Všechna dodávaná technika je certifikována CE, servis záruční a pozáruční zajišťujeme prostřednictvím naší prodejní & servisní sítě, stejně jako dodávky náhradních dílů. Pravidelně jsou naši servisní technici, stejně jako vybraní uživatelé, školeni u výrobců, v našem sídle či přímo v terénu.

Mimoto, díky naší vlastní silné servisní, skladové základně ve Frenštátu p/R a existenci centrálních skladů výrobců v nedalekém Německu, jsme schopni reagovat na nejrůznější potřeby a přání zákazníků prakticky obratem. Nevyjímaje dodávky ND na všechny nabízené produkty, prodej gum a pásů na stavební techniku aj.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

ASbud Česká Republika, s.r.o.