Aktuality

ASbud Česká Republika, s.r.o.

PLNÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ na kolové rýpadla Schaeff TW!

Platí od 1.12.2019 až do odvolání. Platí pouze pro modely TW75, TW95 a TW110.

Podmínky: Délka trvání 48 měsíců nebo 4.000 MTH (co nastane dříve). Stroj musí být servisován společností ASbud ČR po celou dobu záruky a plně dle servisního plánu pro stroj.

NOVINKA! PÁSOVÉ DEMPRY 0,5 - 4 tuny

Tyto stroje vynikají kompaktním design pro práci v úzkých prostorech, mají dostatečně výkonný motor a hydrauliku. Jsou  jednoduché pro transport (přívěs, dodávka atd.). Je možná také verze s přímým výsypem, otočí, vysokovýsypem i nakládací lopatou. Je to ideální pomocník na stavbách, v péči o zeleň, v lese a na dalších těžko přístupných místech

Napsali o nás ...

Po stopách strojů SCHAEFF a TEREX od společnosti ASbud.

V Moravskoslezském kraji, nedaleko od sebe, sídlí dvě firmy, které spojuje silné pouto. Tou první je prodejce stavební a silniční techniky značek SCHAEFF, TEREX, MECALAC a Ammann, firma ASbud Česká Republika
s.r.o., a druhou pak úspěšná stavební a projektantská firma HORKON s.r.o. z Vratimova, která se může pochlubit stovkami úspěšně zrealizovaných stavebně-inženýrských projektů po celé ČR….

Novinky představené na veletrhu Země živitelka 2018

Ve dnech 23.-28.8. jsme se ve spolupráci se strakonickou firmou Milisterfer účastnili tradiční výstavy Země živitelka 2018. K vidění byly hity letošního roku, minirypadlo Schaeff TC16/2 a staveništní dempr Mecalac TA3S.

TLB 890 a 990 osazovány pístovým čerpadlem

Od druhého kvartálu 2018 jsou nově traktorbagry TLB 890 a 990  osazovány pístovým čerpadlem 164 litrů v obou verzích PS i SM! Dochází tedy u SM modelů k přechodu ze zubových tandemových čerpadel na pístová čerpadla, tím pádem i k navýšení účinnosti a komfortu jízdy a práce.

INTERMAT 2018 v Paříži

U příležitosti výstavy stavební techniky INTERMAT 2018 v Paříži byly představeny jako horká novinka mj. i staveništní dempry s kabinou, verze 6 a 9 tun, umožňující využití těchto univerzálních a tolik žádaných strojů i během špatného a chladného počasí.  Již od podzimu v prodeji.

Nová TLB 870 poskytuje záblesk do budoucí podoby traktorbagrů TEREX. Nově u nás na skladě.

Stroje mají moderní design, inteligentní & účinný hydraulický systém, vyšší produktivita rýpadla, joystickové servořízení standardem, nejvyšší trhací síla rypadla ve své kategorii !

Hutnící a vibrační technika AMMANN

Naše společnost se od 1.května stává autorizovaným zástupcem značky AMMANN pro moravské regiony.

Srdečně Vás zveme na výstavu DEMOGreen

Ve dnech 24-25.5.2017 se zůčastníme výstavy DemoGreen a představíme zde zástupce nové generace minirypadel a kompaktní kolový nakladač,vše značky SCHAEFF.Pro získaní vstupenek nám můžete napsat na email: marketing@asbud.cz , nebo zavolat na tel:773515815

Premiérově ve střední Evropě vám předvedeme SCHAEFF TW95

Vyzkoušejte si „na vlastní kůži“ kolové rypadlo SCHAEFF TW95 s dlouhou životností i výkonem, nadstandartní STABILITOU, s nadstandardními dosahy, Hydraulikou LOAD_SENSING a knickmatic.

Naskladnili jsme nový kloubový nakladač SCHAEFF TL100 s váhou 5,7 tuny.

Kompaktní kolový nakladač SCHAEFF TL100  s dlouhou životností i výkonem s výkyvnou zadní nápravou, samosvornými diferenciály s kloubovým řízením a paralelní kinematikou zdvihu nakladače.

Nový model dumperu TEREX TA9SP

Již brzy se u nás začne nabízet tento model TEREX TA9SP – staveništní dempr o nosnosti 9 tun a vybavený jako první na světe otočí korby a automatem!

Konkurenční výhody strojů Schaeff-(Terex) – Kolová rýpadla 8 tun

Kompaktní kolová rypadla Schaeff – (Terex) jsou jedničkami ve své kategorii.Porovnání stability a dosahu TW85 a konkurenčního Takeuchi TB295.

Novinka: MULTITALENT SCHAEFF TW95 – (TEREX)

Schaeff (Terex) TW95 patří k nejoblíbenějším kompaktním mobilním rypadlům na trhu.
Nyní je tento multitalent ještě lepší.
Rychlejší pracovní cykly, nová technologie motoru a zjednodušená obsluha charakterizují TW95 s motorem Euro Stage IV.

Konference SCHAEFF Německo

Ve dnech 26-27.10. se jednatel společnosti účastnil první výroční konference společnosti Terex Compact v Německu, kde byl představen nový vlastník společnosti, japonský holding Yanmar. Na setkání se zástupci výrobce i nových majitelů se vytyčila nová strategie fungování prodeje na našich trzích, taktéž nové výrobky (mini rypadla a kolová rypadla), odhalilo se i nové logo a značení těchto tradičních kompaktních strojů vyráběných v německé divizi, dříve Terexu Germany, které se na trhu objeví od počátku roku 2017. Ke změnám dojde pouze názvem, tradiční design a prvky zůstanou zachovány. Yanmar nastínil i ambiciózní plány na navýšení podílů prodeje těchto výrobků na nejen evropském trhu a připravenost k velkým investicím do nových projektů a rozšíření výrobkových řad.

TEREX Dealer Conference 2016

Jednatel společnosti se účastnil v první polovině září výroční konference v TEREX GB. Hlavním cílem bylo zhodnocení stávající spolupráce, představení nového modelu TLB 830 pro evropský trh, technická vylepšení nových modelů staveništních demprů a v neposlední řadě několik workshopů zaměřených na výměnu informací mezi zástupci výrobce a jednotlivými distributory.