Aktuality

ASbud Česká Republika, s.r.o.

Napsali o nás ...

Na ASbud Open Days 2020 se představily značky Yanmar, Schaeff a Mecalac. Nechyběla ani upravená testovací plocha

Ačkoli se letos v září s předváděčkami doslova roztrhl pytel, na tuhle akci jsme se speciálně těšili. Nelákalo nás ani tak panorama beskydských vrchů, jako přátelská a pohodová atmosféra, která je u firmy Asbud Česká reublika už dopředu zajištěna. Letošní ASbud Open Days se konaly 18. a 19. září ve Frenštátu pod Radhošťem a návštěvníci si tu mohli prohlédnout celý průřez produktovým portfoliem této známé firmy. K vidění byly zejména stavební stroje značek Yanmar, SCHAEFF a Mecalac, nechyběla ani byla upravená plocha, kde bylo možné si do strojů vlézt a vyzkoušet si jejich kvality.

OPEN DAYS ASBUD

Ve dnech 18-19.9.2020 proběhly u nás ve Frenštátě p.R. Open Days naší společnosti, kde jsme stávajícím i potenciálním zákazníkům a partnerům představili především celou škálu strojů Yanmar, dále pak rýpadlo-nakladače a dempry Mecalac, pásové dempry Messersi a hutnící techniku Ammann. Dle slov návštěvníků to bylo výborně připravené, atraktivní nejen stroji ale i podařeným občerstvením, ocenění a velkého zájmu se dostalo především skvělým minirýpadlům Yanmar. Akce byla zakončena nedělním kláním v Timbersportu, na kterém se ASbud podílel jako jeden ze sponzorů.

Děkujeme ještě jednou všem návštěvníkům a našemu týmu ASbud.

OPEN DAYS ASBUD

18. – 19. září 2020

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o z Frenštátu pod Radhoštěm pořádá jedinečnou akci OPEN DAYS ASBUD, na které budou ukázky stavebních strojů a hutnící techniky. Také jsem pro Vás připravili občerstvení a doprovodný program. Akce se koná ve dnech 18. – 19. září 2020 vždy od 9 do 18 hodin na adrese Pod Šenkem 2046 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Napsali o nás ...

Firma ASbud Česká Republika posiluje. Získala oficiální zastoupení značky Yanmar

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o z Frenštátu pod Radhoštěm není pro čtenáře Stavební techniky neznámou. V loňském roce jsme ve spolupráci s nimi uskutečnili reportáž ve firmě HORKON, která od nich pravidelně objednává techniku, zejména stroje SCHAEFF. Letos se portfolio strojů ASbud ještě rozšířilo: ke stavební a silniční technice od výrobců SCHAEFF, TEREX, Ammann Group a Mecalac se přidala také značka Yanmar.

Zveme Vás na TECHAGRO 2020

Ve dnech 31. 3. – 4. 4. 2020 vystavujeme na veletrhu TECHAGRO (stánek č. VPM003) a představíme zde novinky. Pro získaní vstupenek nám můžete napsat na email: marketing@asbud.cz , nebo zavolat na tel: 773515815

PLNÁ ZÁRUKA 48 MĚSÍCŮ na kolové rýpadla Schaeff TW!

Platí od 1.12.2019 až do odvolání. Platí pouze pro modely TW75, TW95 a TW110.

Podmínky: Délka trvání 48 měsíců nebo 4.000 MTH (co nastane dříve). Stroj musí být servisován společností ASbud ČR po celou dobu záruky a plně dle servisního plánu pro stroj.

NOVINKA! PÁSOVÉ DEMPRY 0,5 - 4 tuny

Tyto stroje vynikají kompaktním design pro práci v úzkých prostorech, mají dostatečně výkonný motor a hydrauliku. Jsou  jednoduché pro transport (přívěs, dodávka atd.). Je možná také verze s přímým výsypem, otočí, vysokovýsypem i nakládací lopatou. Je to ideální pomocník na stavbách, v péči o zeleň, v lese a na dalších těžko přístupných místech

Napsali o nás ...

Po stopách strojů SCHAEFF a TEREX od společnosti ASbud.

V Moravskoslezském kraji, nedaleko od sebe, sídlí dvě firmy, které spojuje silné pouto. Tou první je prodejce stavební a silniční techniky značek SCHAEFF, TEREX, MECALAC a Ammann, firma ASbud Česká Republika
s.r.o., a druhou pak úspěšná stavební a projektantská firma HORKON s.r.o. z Vratimova, která se může pochlubit stovkami úspěšně zrealizovaných stavebně-inženýrských projektů po celé ČR….

Novinky představené na veletrhu Země živitelka 2018

Ve dnech 23.-28.8. jsme se ve spolupráci se strakonickou firmou Milisterfer účastnili tradiční výstavy Země živitelka 2018. K vidění byly hity letošního roku, minirypadlo Schaeff TC16/2 a staveništní dempr Mecalac TA3S.

TLB 890 a 990 osazovány pístovým čerpadlem

Od druhého kvartálu 2018 jsou nově traktorbagry TLB 890 a 990  osazovány pístovým čerpadlem 164 litrů v obou verzích PS i SM! Dochází tedy u SM modelů k přechodu ze zubových tandemových čerpadel na pístová čerpadla, tím pádem i k navýšení účinnosti a komfortu jízdy a práce.

INTERMAT 2018 v Paříži

U příležitosti výstavy stavební techniky INTERMAT 2018 v Paříži byly představeny jako horká novinka mj. i staveništní dempry s kabinou, verze 6 a 9 tun, umožňující využití těchto univerzálních a tolik žádaných strojů i během špatného a chladného počasí.  Již od podzimu v prodeji.

Nová TLB 870 poskytuje záblesk do budoucí podoby traktorbagrů TEREX. Nově u nás na skladě.

Stroje mají moderní design, inteligentní & účinný hydraulický systém, vyšší produktivita rýpadla, joystickové servořízení standardem, nejvyšší trhací síla rypadla ve své kategorii !

Hutnící a vibrační technika AMMANN

Naše společnost se od 1.května stává autorizovaným zástupcem značky AMMANN pro moravské regiony.