O nás

ASbud Česká Republika, s.r.o.

O firmě

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o. působí již třináctým rokem na území České a Slovenské Republiky a doplňuje tím rozsáhlé, téměř již třicetileté, aktivity skupiny ASbud na trzích dodávek stavební a silniční techniky v Polsku, Ukrajině a Slovensku. Od roku 2016 se firma nachází již plně jen v rukou jediného majitele, Ing. Jana Kunčického.

Specializujeme se na dovoz, distribuci, servis a prodej stavebních strojů a náhradních dílů značek YANMAR, HIDROMEK, D´AVINO, MESSERSI, LOCUST, AMMANN a nově NEOMACH, a to po celém území ČR i SR, vlastními silami či prostřednictvím autorizovaných regionálních partnerů. Každoročně navyšujeme obrat společnosti, počet zaměstnanců a spolupracujících partnerů. Co nás však nejvíce těší, je neustálý růst počtu spokojených zákazníků , přičemž dbáme na velice úzké dodavatelsko-odběratelské vztahy nejen s našimi ceněnými zákazníky, ale i výrobci, bankami a orgány veřejné správy.

Portfolio produktů nezahrnují pouze stroje značek YANMAR, HIDROMEK, D´AVINO, MESSERSI, LOCUST, AMMANN či NEOMACH,  historicky provádíme i servis a distribuujeme náhradní díly na všechny dostupné značky stavebních strojů, především pak Schaeff, TEREX a Mecalac.

Za významný pokrok v prodeji originálních náhradních dílů v roce 2023 jsme obdrželi ocenění YANMAR AWARD. Děkujeme nejen zákazníkům, ale i týmu náhradních dílů v naší společnosti.

Expetional YANMAR genuie parts development Award

loga-vyrobcu2023b

Prodej & Servis

Portfolio produktů, jenž ASbud Česká Republika nabízí, zahrnuje techniku sloužící k výstavbě pozemní infrastruktury, inženýrským pracím, k těžbě a zpracování kamene a minerálů, k výrobě a dopravě betonu, asfaltu, v zemědělství i komunálních službách.

Prostřednictvím prodejní sítě přinášíme zákazníkovi především možnost volby mezi osvědčenou technikou EU provenience a vysoce kvalitní technikou z Japonska , spolupracujeme avšak i s dodavateli-výrobci, kteří se řadí do více cenově přijatelné hladiny.

Všechna dodávaná technika je certifikována CE, servis záruční a pozáruční zajišťujeme prostřednictvím naší prodejní & servisní sítě, stejně jako dodávky náhradních dílů. Pravidelně jsou naši servisní technici, stejně jako vybraní uživatelé, školeni u výrobců, v našem sídle či přímo v terénu.

Mimoto, díky naší vlastní silné servisní, skladové základně v Rožnově pod Radhoštěm a existenci centrálních skladů výrobců v nedalekém Německu, jsme schopni reagovat na nejrůznější potřeby a přání zákazníků prakticky obratem. Nevyjímaje dodávky náhradních dílů na všechny nabízené produkty, prodej gum a pásů na stavební techniku aj.